Відгук нашого пацієнта: «Головні ліки від раку для мене – це турбота лікарів»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Відгук нашого пацієнта: «Головні ліки від раку для мене – це турбота лікарів»

Володимир Слєпньов приїхав до нашої клініки з Одеси, де пройшов МРТ і дізнався про свій діагноз. Лікарі діагностували у нього рак легенів, виявилися метастази в головному мозку. В Одесі Володимир отримав курс хіміо- та променевої терапії, а пізніше лікарі спрямували його до TomoClinic. Про онкологічний центр в Кропивницькому пацієнт дізнався у всесвітній мережі. Його діти й знайомі медпрацівники також зійшлися на думці, що лікування онкології тут виявиться більш щадним та ефективним.

«Нелегко дізнаватися про рак, навіть коли прийшла старість, — каже Володимир Слєпньов. — Опиняєшся в лікарні й відчуваєш великий стрес. Але тут я відчув дбайливе ставлення лікарів до онкохворих, неважливо, звідки ти і скільки тобі років. Нехай не завжди я пам’ятаю, як звати головного лікаря клініки, а він знає моє ім’я та по батькові, знайомий з моєю хворобою, продумав терапію разом з іншими лікарями на консиліумі».

Володимир Якович поділився, як Степан Крулько зібрав 12 лікарів і обговорив з ними тактику подальших дій. Прийняли рішення провести діагностику і з’ясували, яке лікування призначити пацієнтові. Перші сеанси променевої терапії вже позаду.

Володимир Слєпньов розповів також і про лікарів ТомоКлініки: «Мене приємно здивувало, як тепло до пацієнтів тут відносяться всі медпрацівники. У кожній їх дії — любов, турбота і увага. Мій лікуючий лікар Тетяна Володимирівна Оніцева стежить не тільки за тим, як проходить лікування на апараті, але й нагадує, коли треба випити пігулки. За 15 хвилин до процедури мені дзвонять, аналізи завжди приходять швидко. Кожна така дрібниця психологічно підтримує».

«Найбільше вражає сучасна апаратура для променевої терапії. Нажаль, в Одесі такої немає. У мене уражені легені, кожен подих змінює їх об’єм, лікарям складно точно зловити пухлину «на мушку» і вразити її променями. У моєму рідному місті побоялися застосовувати стару техніку, адже опромінення могло б нашкодити серцю або стравоходу. А тут, в TomoClinic, я лікуюся на апараті, який оминає важливі органи при опроміненні пухлини. Тут працюють експерти своєї справи і знають, як поводитися з такою технікою. Перемогти рак можна тільки коли лікар співпрацює із сучасною апаратурою, вибираючи при цьому грамотний підхід в лікуванні. Це викликає довіру і дає велику надію. Я як одесит вірю тільки в краще!» — каже Володимир Слєпньов.

Задати питання