Переваги ендоскопії в TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Переваги ендоскопії в TomoClinic

Ендоскопія буквально означає «заглянути всередину» (від грецьких слів: «endon» — всередині та «scopeo» — досліджую, дивлюся). Таке дослідження дозволяє виявити гастрит, виразку, поліпи, грижі, кісти та інші новоутворення.

Які показання до такого дослідження?

Захворювання органів шлунково-кишкового тракту, бронхів та прямої кишки.
Ендоскопія у нашому медцентрі має свої плюси для пацієнта:

Перевага 1: Під час процедури лікар може не тільки обстежити, а й, наприклад, видалити поліпи товстої кишки, зробити біопсію та дослідити характер новоутворень. Своєчасна ендоскопія дозволить не допустити переродження поліпа у злоякісне новоутворення і уникнути небезпечного захворювання.

Перевага 2: Діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання при необхідності ми проводимо при повному знеболюванні: застосовується «мала» анестезія — це короткий медичний сон, що забезпечує комфорт пацієнта під час процедури.

Перевага 3: Ендоскопія проводиться із застосуванням нового високоточного обладнання преміум-класу з широкими можливостями — японською цифровою відеоендоскопічною системою ELUXEO EP-6000 від Fujufilm.

Перевага 4: Сучасна багатофункціональна техніка дозволяє лікарю створювати зображення та відео за найвищими стандартами яскравості та контрастності, тому пацієнт отримає більш точний результат діагностики.

Перевага 5: Окрім інноваційних режимів та якості візуалізації система збереже отримані дані діагностики, а пацієнт зможе надати їх лікарю.

Нагадуємо: з електронним направленням від лікаря наші пацієнти можуть безоплатно пройти сучасну діагностику — колоноскопію (старше 40 років), а також гастроскопію та бронхоскопію (старше 50 років). Щоб записатися на обстеження, телефонуйте 0 800 30 15 03.

Задати питання