Переваги променевої терапії в TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Переваги променевої терапії в TomoClinic

Променева терапія входить у більшість сучасних протоколів лікування та вважається безпечним методом, який застосовується для боротьби із хворобою майже на всіх стадіях або самостійно, або в поєднанні з іншими методами.

Суть лікування променевою терапією полягає у впливі контрольованої дози іонізуючого випромінювання цілеспрямовано на ракові клітини з метою руйнування їх ядерної ДНК, перешкоджання розмноження та запуску механізму самознищення. Коли в пухлині процеси ушкодження випереджають відновлення, а в навколишніх здорових клітинах – навпаки, це означає, що променева терапія подіяла. Найголовніше завдання цього методу лікування полягає в тому, щоб точно визначена доза випромінювання подіяла саме на уражену раком тканину протягом точно відміряного часу і якомога менше пошкодила навколишні здорові тканини.

Для перемоги над захворюванням у пацієнтів і лікарів TomoClinic є максимум можливостей для найбільш результативного і ефективного лікування.

Переваги променевої терапії в TomoClinic:

  • Відділення променевої терапії оснащено сучасними лінійними прискорювачами.
  • Лікування проводить кваліфікована команда лікарів і медичних фізиків.
  • Променева терапія проходить в суворій відповідності міжнародним протоколам, які показали свою ефективність в численних клінічних дослідженнях. Використовуються новітні методики, впроваджені в практику останні наукові розробки.
  • Променева терапія в TomoClinic є БЕЗОПЛАТНОЮ для пацієнтів за Програмою медичних гарантій.

Запис на консультацію: 0800301503

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

Задати питання