Підтримка психолога в TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Підтримка психолога в TomoClinic
психолог кропивницкий томоклиник

«11 років мене пов’язує з онкологією, і за цей час я зрозуміла: психологічна допомога — важлива складова в лікуванні кожного пацієнта. Настрій, розуміння загальної картини, повноцінний емоційний «фон» підтримують людину і дають їй необхідний ресурс. А психолог, сім’я, близьке оточення дають сили боротися із захворюванням».

Так говорить про свою практику психолог Яніна Петренко. Вона працює на перетині психології та медицини, постійно розвивається і вчиться, і всю увагу спрямовує на онкопацієнтів.

Крім індивідуальних консультацій Яніна допомагатиме і відвідувачам центру відновлення TomoClinic, щоб повернути їм психологічні функції і ресурси під час і після лікування.

«Психологічна реабілітація проводиться індивідуально і для груп клієнтів. Я працюю в методі позитивної психотерапії, мені близька екзистенційна, гуманістична, поведінкова (когнітивна) психотерапія. І головним своїм завданням я вважаю допомогти пацієнтові на всіх етапах лікування і навчити навичкам психологічної саморегуляції, щоб після супроводу психолога людина продовжувала жити і розуміти, як самостійно справлятися з важкими часами», — говорить про свої завдання фахівець.

Які послуги психолога доступні в TomoClinic?

1. Супровід пацієнта на момент прийняття діагнозу.
2. Робота з тривогою і страхами, стресом і депресивними станами.
3. Робота з самооцінкою (особливо це стосується жінок після мастектомії та гістеректомії).
4. Робота з самоусвідомленням і допомога у набутті стресостійкості.
5. Робота з екзистенційними питаннями життя і смерті, свободи, прийняття себе і любові до себе.
6. Робота з родичами, тому що це головний ресурс пацієнта.
7. Робота з пацієнтами в ході діагностики, лікування і клінічних досліджень.
8. Робота з співробітниками клініки (індивідуальні та групові зустрічі).

Для запису до психолога або звернення в реабілітаційний центр телефонуйте в будь-який день за безкоштовним номером 0 800 33 16 78. Послуги центру відновлення та психолога безкоштовні для пацієнтів TomoClinic. Завжди раді вам допомогти.

Задати питання