Після лікування: зберегти якість життя

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Після лікування: зберегти якість життя

Що таке якість життя після лікування? Це не тільки відсутність больового синдрому, але, перш за все, коли людина соціально і фізично активна. Якість життя після лікування — це пріоритет онкологів у всьому світі на всіх етапах лікування. Променева терапія — один з обов’язкових етапів лікування раку.

Якість лікування раку і життя після нього залежить від точності обладнання і кваліфікації лікарів. У TomoClinic встановлено сучасне високоточне обладнання для діагностики та лікування онкологічних захворювань, включаючи і унікальний для України лінійний прискорювач Accuray TomoHD. Персонал клініки проходить навчання в Європі і регулярно підвищує кваліфікацію.

Для нас категорично важливо мінімізувати ризик:

— стом і протезів;

— шкоди для життєздатності органів: щоб пацієнт після лікування залишився зрячим і чують, чи не втратив потенцію і зберіг здорову роботу серця;

— додаткових супутніх захворювань та інвалідності.

Що ми застосовуємо в TomoClinic для максимальної точності променевої терапії?

  1. Розрахунок точного плану лікування фізиками за допомогою спеціального програмного забезпечення (прорахунок деяких планів може займати кілька днів).
  2. Тестування плану на спеціальному обладнанні (фантомі) для перевірки його ефективності.
  3. Проведення низкодозових КТ і аналіз знімків перед кожним з сеансів променевої терапії.
  4. Щороку обладнання проходить офіційне сервісне обслуговування компаніями Accuray і Elekta, а це гарантія технологічної точності наших лінійних прискорювачів.

Критично важливо, щоб вплив променів на пухлину був точним, а на оточуючі пухлину здорові органи і тканини — щадним. Це дозволить новоутворенню скорочуватися в розмірах, а організму відновлюватися між сеансами.

Задати питання