Чому ми видаємо СD диск з результатами КТ і МРТ замість плівки?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Чому ми видаємо СD диск з результатами КТ і МРТ замість плівки?

Сучасний світ переходить на більш точне обладнання для діагностики, а разом з цим трансформується і підхід до відображення результатів дослідження. Зображення КТ і МРТ в TomoClinic записуються безкоштовно, як правило, в цифровому вигляді на диск, в спеціальному форматі DICOM. Так ваш лікуючий лікар зможе детально розглянути знімки на екрані комп’ютера, що доповнить картину для установки точного діагнозу.

Пацієнтові не видають плівку, якщо відсутня така позначка лікаря в направленні на дослідження. Якщо ж така позначка є, то пам’ятайте: ілюстрації на плівці не є офіційним документом, а їх друк на плівці можливий за додаткову плату. До того ж, ми не робимо копії дисків або ксерокси висновків.

Чому диск краще знімків?

  1. Він зберігає всі зображення (від 800 до 3000), тоді як на плівку потрапляють лише окремі кадри.
  2. Лікар зможе більш професійно і ефективно їх проаналізувати: знімки чіткіші на екрані монітора, ніж при розгляді плівки на світлі.
  3. Спеціальні програми дадуть можливість збільшити знімок, створити необхідні вимірювання, побудувати 3D-модель новоутворення, порівняти зображення.
  4. Кадри дослідження на плівці зазвичай дрібні, тому якісно їх проаналізувати складно.
  5. Ви можете легко відправити диск в електронному вигляді в будь-яку точку планети, що не можна зробити з плівкою.

Дбайливо зберігайте диск з файлами: це може знадобитися вашому лікареві або іншому незалежному медичному експерту для аналізу динаміки ситуації.

Задати питання