Чому важливо заздалегідь прийти на УЗД, КТ та МРТ?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Чому важливо заздалегідь прийти на УЗД, КТ та МРТ?

Якщо дослідження проводиться без контрастного посилення, пацієнту потрібно бути в нашій клініці за 30 хвилин до початку діагностики. Якщо ж застосовується контрастне посилення, приходьте за годину.

Це важливо для того, щоб правильно підготуватися до дослідження: надати паспортні дані, заповнити всі необхідні документи, задати важливі питання і отримати відповіді.

Також діагносту потрібно ознайомитися з направленням на діагностичну процедуру, розглянути і проаналізувати медичну документацію (попередні УЗД/КТ/МРТ дослідження, післяопераційні виписки, витяги з історії хвороби або амбулаторної картки, знімки і заключення). Ви не повинні забути повідомити про прийняті лікарські препарати, можливі алергічні реакції, супутні захворювання, вагітність.

Якщо при діагностиці потрібно вводити контрастну речовину, то важливо дізнатися про протипоказання, зробити аналіз крові на сечовину і креатинін, надати результати цих аналізів перед проведенням діагностики. Також пацієнту треба підписати письмову згоду на проведення процедури, при необхідності отримати консультацію алерголога, а при діагностиці певних органів випити достатню кількість води.

Вас приготують до процедури, переодягнуть в спеціальний одноразовий одяг, знімуть металеві предмети. Фахівці TomoClinic зроблять все необхідне для того, щоб дослідження було проведено своєчасно, якісно і з дотриманням всіх правил.

Задати питання