Вітаємо з Днем тих, хто переміг рак!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Вітаємо з Днем тих, хто переміг рак!

Знову жити, як усі. Почати свою історію перемог після історії хвороби. Насолоджуватися кожним моментом. Онкопацієнти в ремісії ще з кінця 1980-х створили свій громадський рух в Америці, а пізніше він став розвиватися і в європейських країнах. Сьогодні, в першу неділю червня, весь світ традиційно відзначає Національний день переможців раку (National Cancer Survivors Day).

Тисячі людей збираються по всьому світу, щоб показати: життя після раку продовжує бути якісним та щасливим. Приклад людей, які видужали, надихає всіх, хто веде боротьбу з хворобою. 2 червня ми також хочемо привернути увагу держави і суспільства до проблем онкопацієнтів і лікування раку, поліпшити якість життя людей в ремісії.

Святкують цей день переможці раку, які дають прості і важливі поради іншим людям, і наш онкологічний центр TomoClinic тільки приєднується до них:

1. Не бійтеся проходити профілактичні обстеження, а навпаки відправляйте себе на діагностику. Рак набагато ефективніше, швидше і дешевше лікується саме на початкових стадіях.
2. Онкологія може протікати безсимптомно, а при перших підозрілих симптомах ви повинні шукати кращих фахівців саме в цій області, без зволікань проходити сучасну діагностику і своєчасне лікування.
3. Ставтеся до лікування і власного одужання, як до роботи або проекту під назвою Життя.
4. Дізнавайтеся все про свій діагноз, активно беріть участь у всіх процесах, станьте єдиною командою з лікарями і близькими проти хвороби. Ви боретеся з нею не одні.
5. Якщо вам надають моральну допомогу або матеріальну підтримку, приймайте її: це нормально і рівноцінно.
6. Альтернативна медицина та екстрасенси не лікують, тому рекомендуємо не витрачати час на порожні спроби вилікуватися від раку, а відразу ж звертатися за професійною допомогою до фахівців.
7. Ті, хто переміг хворобу, стають сильними тілом і духом. Ці люди знають про онкологію не із ЗМІ та соцмереж. І хоч вони можуть інформувати суспільство, у них є щось набагато цінніше, ніж інформація: це досвід.

Щиро вітаємо всіх тих, хто залишив цю одну з найстрашніших хвороб в минулому. У цієї боротьби високі ставки, але і її можна пройти з гідністю, якщо поблизу виявляються близькі і лікарі.

Задати питання