Представники «Українського Центру Томотерапії» стали гостями студії «Першого міського» каналу Одеси

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Представники «Українського Центру Томотерапії» стали гостями студії «Першого міського» каналу Одеси

22 квітня в місті Одеса представники «Українського Центру Томотерапіі» взяли участь в програмі «Першого міського» каналу – «Гість студії».

До студії були запрошені Головний лікар Центру Сергій Одарченко і куратор проекту Володимир Ященко. Темою телепередачі було «чоловіче здоров’я», а точніше актуальність такого поширеного і небезпечного на сьогодні захворювання – раку передміхурової залози (раку простати), і ефективність методу томотерапіі (який в Україні доступний тільки в «Українському Центрі Томотерапіі») в боротьбі з ним.

Нагадаємо, в сучасному суспільстві про рак передміхурової залози мало говорять, але ця проблема більш актуальна, ніж «жіночий» вид раку молочної залози. Завдяки інформованості населення та ранній діагностиці, показник смертності від раку молочної залози поступово знижується, в той час як показник по раку простати – зростає. Статистика стверджує, що рак передміхурової залози зустрічається у кожного 7 чоловіки після 50 років.

Чому виникає це захворювання? Як попередити розвиток раку простати? У чому перевага використання томотерапіі в боротьбі з раком? На ці та інші питання відповіли Сергій Одарченко і Володимир Ященко в студії «Першого міського».