Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Про емпатію, професіоналізм та медсестер TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Про емпатію, професіоналізм та медсестер TomoClinic
medsestra_tomoclinic

«Особливо хочу подякувати вашим відповідальним, доброзичливим, чуйним медсестрам».

«Медсестри в ТомоКлінік — це промінчики світла. Завжди знайдуть, що сказати, підтримати. Дякую за їхній позитив і тепло, вони всі просто супер».

«Щира подяка всім медичним сестрам хіміотерапевтичного відділення, які цікавляться станом пацієнтів: навіть не відчуваєш, що знаходишся в лікарні».

→ Ці теплі слова — з нашої книги вдячності, яку ви можете продивитись на рецепції клініки й зробити свій допис.

медицинские сестры томоклиник

Пацієнти знають, що окрім лікарів в TomoClinic працюють і їх помічниці — тендітні, чуйні та уважні медсестри, які часто залишаються в тіні. Їхні імена та прізвища не такі відомі, але саме медичні сестри огортають пацієнтів своєю турботою, увагою та піклуванням.

Їх сила — у високому професіоналізмі, адже щодня їм доводиться працювати саме з онкохворими, у всіх відділеннях центру TomoClinic. Поставити крапельницю, взяти матеріали для аналізу, асистувати хірургу на операції — все це щоденна праця медичних сестер. І успіх кожної маніпуляції залежить від їх відповідальності.

→ Без медсестер не можлива робота клініки взагалі.

медичні сестри онкоцентру

Вони — найближчі рятівники, завжди поруч цілодобово. На руці кожної є браслет, який миттєво повідомить про виклик пацієнта в будь-який час доби, коли йому необхідна допомога. І ось медсестра вже поспішає до палати

Завжди з чудовою посмішкою, гарним настроєм, бажанням допомогти. Полегшує біль, каже доброзичливе слово, а якщо потрібно, то знаходить необхідні ліки для покращення стану. Медична сестра — це без перебільшень уособлення професіоналізму, людяності, витримки, альтруїзму та емпатії.

Щиро дякуємо вам, рідні. Завдяки вам, бджілкам-трудівницям, кожен пацієнт TomoClinic завжди відчуває себе у безпеці та спокої.

Задати питання