Про «трьох китів» і п’ять методів, які разом знищують рак грудей

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Про «трьох китів» і п’ять методів, які разом знищують рак грудей

У світі одній з восьми жінок протягом життя встановлюють діагноз «рак молочної залози». Цей факт не є новиною, однак боятися хвороби, жити у постійному страху в наш час не варто.

Чому не треба боятися?

Тому що ми набагато більше сьогодні знаємо про рак грудей, ніж навіть десять років тому. У багатьох випадках вдається вилікувати жінку повністю при своєчасній діагностиці.
Три кити, на яких «стоїть» одужання:

  • раннє виявлення;
  • настрій жінки на боротьбу;
  • правильне лікування.

Які методи ми використовуємо?

Хірургія — в абсолютній більшості випадків необхідний метод. Важливо видалити злоякісні утворення в молочній залозі і прилеглих тканинах, таких як лімфатичні вузли. Саме операція дозволяє усунути з організму смертоносне пухлинне вогнище.

Променева терапія — метод, який використовує високоенергетичні хвилі для знищення клітин злоякісної пухлини. Спрямований на запобігання місцевого рецидиву, який може утворитися в тому ж місці або поруч з пухлиною. Вирішальну роль грає клас апаратури і команда фахівців. Наш центр оснащений лінійним прискорювачом останнього покоління Elekta Synergy і унікальною для України системою TomoTherapy, за допомогою яких опромінюють пухлину і тільки пухлину: вплив на прилеглі здорові тканини зведено до мінімуму.

Хіміотерапія — знищує ракові клітини, які циркулюють в організмі, розносяться з лімфою і кров’ю. Це системний метод з використанням спеціальних препаратів. Найчастіше ми застосовуємо поліхіміотерапію, тобто комбінацію декількох ліків.

Таргетна терапія — метод, який діє цілеспрямовано на клітини злоякісного утворення. Саме таргетні препарати руйнують захисні механізми ракової пухлини, наносять головний удар, розбиваючи їх «оборону». А решта ліків, діючи на злоякісне утворення, вже «добивають» його.

Гормональна терапія — використовує спеціальні ліки для запобігання дії гормонів, особливо естрогену, щоб зменшити ризик повернення раку. Застосовують зазвичай після хірургії і променевої терапії.

Тепер ви знаєте, що немає одного універсального способу і тільки поєднання, комбінація декількох методів, приведе жінку до одужання.

Кожна жінка, яка звертається до нас за допомогою, знаходиться в центрі уваги всієї нашої медичної команди: поряд з хірургічним і променевим лікуванням може отримати хіміотерапію, гормональну терапію або цільову (таргетну) терапію, яка відповідає сучасним світовим стандартам.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 96 87. Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

Задати питання