Променева терапія для дітей в «Українському Центрі Томотерапії» – безкоштовно!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Променева терапія для дітей в «Українському Центрі Томотерапії» – безкоштовно!

Відповідно до більшості статистичних даних, у всіх країнах, в тому числі і в Україні, відзначений абсолютний ріст захворюваності дітей пухлинами, особливо на злоякісні. За даними ВООЗ, рак – друга за частотою причина смертності у дітей, після насильницької (травматизм, вбивства, самогубства).

У пошуках найбільш поширених в дитячому віці інфекційних та інших соматичних хвороб, лікарі не беруть до уваги можливість розвитку злоякісної пухлини. Пухлини дитячого віку мають свої особливості. Зокрема, це і частота ураження тих чи інших органів, відмінні від дорослих клінічні симптоми, перебіг захворювання та прогнози виживання. Це пов’язано з особливостями фізіології та гістології пухлин, які зустрічаються в дитячому віці.

«Онкологічний центр TomoClinic» – перший і єдиний в Україні Центр, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями, крім звичайної, доступний найбільш сучасний, ефективний і атравматичний вид променевої терапії – Томотерапія. Також відмітними особливостями Центру є європейський підхід до організації самого процесу. Ми проходимо разом з пацієнтом і його близькими весь процес – від постановки точного діагнозу до вибору і реалізації індивідуально підібраної нашими фахівцями стратегії лікування, яка включає і психоемоційну складову.

Odarchenko.jpg

«У рамках діючої соціальної програми, «Український Центр Томотерапії» безкоштовно проводить лікування променевою терапією діток з онкологічними захворюваннями з Кропивницького, а також з усієї України та ближнього зарубіжжя. Наші технологічні можливості не безмежні, але ми сподіваємося, що з часом зможемо їх розширити, і ще більша кількість українських дітей з раком отримають якісну діагностику та лікування захворювання», – каже головний лікар Сергій Одарченко.

Досягнення в галузі клінічної онкології взагалі, і дитячої зокрема, дають всі підстави відмовитися від песимістичних прогнозів при злоякісних пухлинах у дітей.

TomoHD (1).jpg

«Променева терапія показана в більш ніж 70% онкологічних захворювань, і хоча це лише один з інструментів в боротьбі з раком, в переважній більшості випадків його роль незамінна. І цей інструмент повинен бути якісним і сучасним, щоб отримані наслідки не були гірше, ніж ефект від лікування. Забезпечення високої якості лікування і життя дітей з онкологічними захворюваннями досягається за рахунок зниження променевого навантаження на здорові органи і тканини, і тим самим зменшенням ускладнень після променевої терапії», – розповідає лікар променевий терапевт «Українського Центру Томотерапії» Алла Кухар.

Сучасна технічна оснащеність відділення променевої терапії онкологічного центру TomoClinic, багаторічний досвід і висока кваліфікація фахівців, які пройшли стажування в кращих закордонних клініках, гарантує якість і безпеку лікування. У нашому Центрі велике значення надається аналізу показників, на яких будується променеве лікування, що забезпечує не тільки одужання дитини, але і його повноцінне життя в подальшому.