Променева терапія до і після хірургії: наскільки важливим є цей інструмент?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Променева терапія до і після хірургії: наскільки важливим є цей інструмент?

Методи лікування раку найбільш ефективно працюють в комплексі. Променева терапія — один з елементів комплексного лікування. 70% всіх онкопацієнтів вона показана до або після операції. Проведення якісної променевої терапії є принципово важливим, тому до вибору інструменту опромінення треба підійти серйозно.

Пухлина може бути неоперабельною, але правильно проведена променева терапія може максимально скоротити обсяг пухлини і перевести таким чином неоперабельні випадки в операбельні.

Неякісна променева терапія може призвести до ускладнень (свищі, опіки, деструкції, деформації і т.д.), що веде до різних захворювань. Пацієнт може «забути» про пухлину, залишивши цей діагноз у минулому, але при цьому почати боротися з наслідками лікування онкологічного захворювання.

Основний критерій якісного опромінення — це точність і, як наслідок, ефективність лікування. У TomoClinic на етапі променевої терапії підключається обладнання, яке гарантовано доставляє необхідну дозу опромінення до пухлини і мінімально впливає на прилеглі органи/тканини.

Також опромінення проводять після операції з метою мінімізації ризиків повторного виникнення пухлини. Адже жоден хірург не може бути впевненим у тому, що в процесі операції видалив з організму пацієнта 100% пухлинних клітин. У таких випадках після хірургічного методу часто показане опромінення ложа пухлини, щоб знищити залишені патологічні клітини.

Якщо етап променевої терапії буде проведено неякісно, ​​відсоток ймовірності появи рецидиву може збільшитися.

Чи важливо вибрати правильний інструмент в лікуванні раку? Чи важливо обрати клініку з найсучаснішим, точним і ефективним обладнанням? Чи важливо прагнути якості лікування на кожному з етапів? Вважаємо, що відповідь очевидна.

Задати питання