Променевий терапевт TomoClinic Наталія Серьогіна нагороджена Орденом Святого Пантелеймона

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Променевий терапевт TomoClinic Наталія Серьогіна нагороджена Орденом Святого Пантелеймона

Вперше за останні 9 років Кіровоградщина отримала лауреата найвищої громадської нагороди в галузі охорони здоров’я, справжнього «Медичного Оскара». Завідуюча відділенням променевої терапії TomoClinic, променевий терапевт вищої кваліфікаційної категорії Наталія Серьогіна була підтримана Національною експертною комісією та поважною Радою і обрана переможницею серед інших кандидатів.

Це визнаний експерт не тільки серед багатьох клієнтів закладу TomoClinic, а й серед колег. Тому орден став відміткою її професіоналізму та людяності. Під її керівництвом у віділенні променевої терапії застосовуються новітні технології променевої терапії. В 2021 році вперше в Україні на базі TomoClinic успішно проведена процедура тотального опромінення тіла, яка так потрібна нашим пацієнтам при пересадці кісткового мозку з онкогематологічними захворюваннями.

Ми щиро вітаємо Наталію Михайлівну: її професійний рівень має заслужену нагороду серед медичної спільноти нашого регіону. Їй слово:

«Я люблю свою роботу і люблю опановувати нове. Але ця нагорода не тільки моя, а і всієї нашої клініки. Наразі TomoClinic стоїть на одному рівні з багатьма європейськими онкоклініками. Тому орден – заслуга всіх нас.

Рак не чекає, коли мине пандемія та війна. Онкопацієнти – вимушені заручники цієї ситуації, хоча саме вони потребують своєчасної та високоспеціалізованої допомоги. Ми в нашому центрі не зупинялись у роботі ні у перші дні війни, ні згодом: надавали допомогу пацієнтам з усіх куточків України в нелегкі для країни часи. Багато хто з них отримав безкоштовне лікування за рахунок держави на надзвичайно сучасному обладнанні. Наше завдання було залишатися надійним тилом і продовжувати роботу для місцевих мешканців та переселенців, хто мав отримувати лікування навіть за таких складних обставин».

Задати питання