Робоча зустріч UCT з одеськими колегами

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Робоча зустріч UCT з одеськими колегами

Український Центр Томотерапії часто зустрічає пацієнтів з півдня України. Багато хто з них змушений звертатися до центру через неможливість проведення якісної променевої терапії у своєму регіоні. Знаючи про цей факт, 17 грудня фахівці Українського Центру Томотерапії відвідали Одесу з робочим візитом, презентуючи клініку та її можливості перед лікарями міської клінічної лікарні №11.

На зустрічі Степан Крулько (головний лікар) і Наталія Серьогіна (завідуюча лікувальним відділенням) розкрили колегам актуальні підходи сучасної променевої терапії та випадки з клінічного досвіду лікарів центру. Жваву дискусію викликав випадок лікування 28-річного пацієнта з неоперабельною пухлиною носоглотки. За допомогою променевої та хіміотерапії лікарі центру допомогли чоловікові позбутися новоутворення.

Зустріч відбулася за сприяння департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради, представники якого дуже зацікавлені в форматі державно-приватного партнерства. На щастя, подібний варіант співпраці вже успішно впроваджений в Кропивницькому на базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру та Українського Центру Томотерапії.

Задати питання