Рак яєчників: видалити смертоносне вогнище з організму

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Рак яєчників: видалити смертоносне вогнище з організму
Surgeons_consillium

Рак яєчників — одне з найнебезпечніших онкологічних захворювань жіночої репродуктивної системи.
При лікуванні цієї хвороби необхідна операція. Її мета — видалити пухлину, «викинути» смертельне вогнище з організму жінки. Причому саме операція стає фундаментом, на якому будується наступний етап — хіміотерапія.

Однак складність полягає в тому, що у 80% пацієнток пухлина вражає не тільки яєчники або органи малого тазу, а й інші відділи та органи черевної порожнини. Тому операцію можна проводити тільки з залученням лікарів багатьох спеціальностей. І основну роль в успіху хірургічного лікування грають тісна співпраця онкогінеколога з онкохірургом, відмінно підготовлена анестезіологічна служба, досвідчений середній медичний персонал.

Хірургічне втручання при поширеному раку яєчника називається циторедукція. Задача хірурга — видалити всю пухлинну масу, яка видима оком. Якщо вдається це зробити, така операція називається «повна циторедукція».

Видалення всієї пухлинної маси може вимагати повного або часткового видалення інших органів: апендикса, жовчного міхура, селезінки, шлунку, печінки, діафрагми, сечового міхура, тонкого і товстого кишківника. Іноді доводиться видаляти лімфатичні вузли.

Для лікування пацієнток з поширеним раком яєчника наша клініка залучила найкращих фахівців-онкологів на чолі з В’ячеславом Копецьким — досвідченим хірургом, який спеціалізується з онкогінекології та судинної хірургії. Завдяки високому професіоналізму і відповідній спеціалізації лікар виконує циторедукцію максимально ефективно і безпечно для пацієнток.

Тому, якщо у вас вперше виявили рак яєчника або ви хочете почути альтернативну думку нашого фахівця, запишіться на консультацію за телефонами, які ви бачите на сайті.
Ми завжди готові допомогти.

Задати питання