Реанімація та інтенсивна терапія в TomoClinic: наші пацієнти під контролем 24/7

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Реанімація та інтенсивна терапія в TomoClinic: наші пацієнти під контролем 24/7
анестезиологи томоклиник

Надійна багатопрофільна команда з кваліфікованих лікарів-анестезіологів (включаючи дитячого анестезіолога), анестезистів, середнього і молодшого медичного персоналу щодня і цілодобово контролюють стан здоров’я кожного, хто проходить лікування в клініці. В кожному корпусі TomoClinic знаходяться палати інтенсивної терапії.

За що відповідає наша команда анестезіологів?

• Передопераційне консультування пацієнтів
• Анестезіологічний супровід пацієнтів всіх вікових груп і ступеня тяжкості захворювання при діагностичних процедурах, де необхідна седація або анестезія (КТ, МРТ, УЗД, ФГДС, колоноскопія)
• Інтенсивна терапія невідкладних станів, ведення післяопераційних пацієнтів
• Супровід при роботі в операційній
• Постановка центральних венозних доступів під УЗ-контролем
• Лікування хронічного больового синдрому
• Моніторинг життєвих функцій пацієнтів в операційній, реанімаційному відділенні
• Корекція водно-електролітного стану, ентерального і парентерального харчування

анестезиологи-кропивницкий

З якими пацієнтами працюють у відділенні інтенсивної терапії?

— перед- і післяопераційними (призначення і контроль лабораторно-інструментальних методів обстеження, лікувально-діагностичних процедур, основного лікування)

— паліативними хворими, які потребують корекції загального стану, режиму ентерального і парентерального харчування, кисневої підтримки

Яке обладнання застосовують співробітники реанімаційного блоку TomoClinic в роботі?

В операційному залі, в реанімації, на постах в кабінетах КТ і МРТ встановлено професійне обладнання для екстреної інтенсивної терапії.

Фахівці застосовують газову анестезію, користуючись наркозно-дихальною апаратурою, шприцевими насосами, інфузоматами, системами обігріву пацієнта і інфузійними розчинами. Біля кожного хворого встановлені монітори з цілодобовим контролем показників серцебиття, дихання, сатурації крові, артеріального тиску.

Як відбувається реабілітація пацієнтів після операцій?

Співробітники реанімаційного блоку TomoClinic слідують протоколу ERAS (Enhanced Recovery After Surgery), що сприяє ранньому відновленню пацієнтів після хірургічних втручань. Тривалість госпіталізації скорочується, а якість післяопераційного відновлення поліпшується. Тому пацієнти можуть максимально швидко повертатися до своєї активності.

Задати питання