Революційні методи лікування – відтепер доступні і в Україні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Революційні методи лікування – відтепер доступні і в Україні

TomoTherapy (Томотерапія) – нова ера в променевої терапії, яка відкрила принципово новий ефективний метод лікування онкологічних захворювань, її можливості дозволяють досягти успішного результату там, де інші методи лікування не дали результату.

Розробники об’єднали систему опромінення з функціями КТ-сканера. Конструкція забезпечує постійне та ефективне проведення тривимірного КT-сканування для забезпечення точності позиціювання пацієнта під час кожної фракції опромінення.

Радіотерапевтична система томотерапіі TomoTherapy®HD в світі є золотим стандартом серед систем для дистанційної променевої терапії вже понад 14 років, але в Україні з’явилася вперше, в «Українському Центрі Томотерапіі». У ній поєднуються передова технологія формування пучка випромінювання і щоденний контроль стану пацієнта і мішені (пухлини) з комп’ютерних зображень. Це дозволяє лікарям і пацієнтам бути впевненими в найвищої точності і безпеки проведеного лікування.

Вбудований пристрій візуалізації визначає і перевіряє локалізацію пухлинної тканини, яку потім піддають високоточній опроміненню, не зачіпаючи навколишні пухлина тканини і органи.

Іншою перевагою систем TomoTherapy є широкий діапазон опромінення. Є можливість застосування системи як на великому новоутворенні (40 x 160 см), так і для лікування декількох вогнищ одночасно.

Крім того, унікальність системи полягає в об’єднанні компонентів лікувального процесу: планування лікування, позиціонування пацієнта, власне терапія, запис і перевірка, контроль якості, планування адаптивної терапії. Всі компоненти включені в єдину базу даних. Така система дозволяє досягти максимальної ефективності та мінімізувати наслідки променевої терапії.

томотерапия

За допомогою системи TomoTherapy®HD фахівці Центру мають можливість:

  • створювати десятки тисяч дрібних, потужних і точних пучків іонізуючих променів для опромінення пухлин будь-якої локалізації
  • з високою точністю направляти іонізуюче випромінювання на пухлини, використовуючи вбудований комп’ютерний томограф, для визначення форми і положення пухлини за секунди до початку опромінення
  • мінімізувати вплив випромінювання на суміжні з пухлиною здорові тканини

Система променевої терапії TomoTherapy®HD призначена для лікування всіх видів і форм пухлин, включаючи такі складні види, як пухлини голови і шиї, опромінення всього кісткового мозку (без зміни положення пацієнта), опромінення кількох пухлинних вузлів або метастазів одночасно.

У ситуаціях, коли інші апарати променевої терапії безсилі, TomoTherapy® HD досягає поставленої мети з мінімальним рівнем опромінення здорових органів і тканин пацієнта.