Революційні риси системи TomoTherapy®HD

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Революційні риси системи TomoTherapy®HD

Система MVCT-IGRT дозволяє щодня проводити візуальний контроль правильності ходу лікування за допомогою вбудованої комп’ютерної томографії для забезпечення точності положення мішені і позиціонування пацієнта. Таким чином, зона накопичення високих доз опромінення точно відповідає обсягу пухлин.

Наявність системи IMRT- IGRT передбачає зміну розміру, форми і інтенсивності пучка випромінювання для повної відповідності розміром, формою і розташуванню пухлини пацієнта. Система використовує запатентований бінарний багатопелюстковий коллиматор, який ділить віяловий пучок випромінювання на бімлети, тобто тонкі промені. Кожен бімлет управляється індивідуально, що дозволяє з високою точністю маніпулювати розподілом дози в мішені. Бінарний коллиматор і спіральний режим підведення дози випромінювання забезпечують оптимальне формування дозового розподілу всередині тіла пацієнта.

Під час лікування проводиться постійне сканування пацієнта з метою переконатися у вірності положення тіла, а також в точності місцезнаходження пухлини.