Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Робочі поїздки лікарів УЦТ другої половини липня

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Робочі поїздки лікарів УЦТ другої половини липня

Лікарі УЦТ продовжують брати участь в робочих зустрічах по всій країні з метою популяризації переваг сучасних методів променевої терапії. У другій половині липня на запрошення колег ми відвідали Криворізький міський онкологічний диспансер і багатопрофільну приватну клініку INTO-SANA в м.Одеса.

Основним лейтмотивом наших доповідей стала тема «Точність і безпеку сучасної радіотерапії як запорука якості життя онкологічних пацієнтів».

Висока ефективність сучасної променевої терапії досягається за рахунок точності, швидкості і безпеки лікування. Методики, що застосовуються сьогодні в УЦТ, дозволяють доставити дозу опромінення в важкодоступні місця, одночасно опромінити кілька мішеней різних форм і конфігурацій з різною дозової навантаженням.

Тільки в УЦТ пацієнтам доступний метод опромінення TomoTherapy®, що дозволяє доставити дозу радіації по спіралі під будь-яким кутом, що дає широкі можливості для створення плану лікування і впевненість в тому, що доза буде накопичуватися саме в пухлини, зменшуючи ризик короткострокових і довгострокових побічних ефектів.

Особливістю лікування пацієнтів в УЦТ також є щоденний контроль. За допомогою високотехнологічного програмно-апаратного комплексу лікарі УЦТ здатні до, під час і після кожного сеансу опромінення контролювати положення пухлини, точність попадання в ціль, правильність розподілу дози в мішені, а також забезпечити надійний захист здорових органів і тканин.

Ми були раді за підсумками зустрічей отримати підтримку колег і розуміння важливості впровадження кращих світових стандартів онкологічної допомоги в нашій країні заради підвищення тривалості життя і більш високого її якості у наших пацієнтів.