Роль ендокринолога у супроводі онкохворих

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Роль ендокринолога у супроводі онкохворих

Боротьба з онкологічними захворюваннями може бути складною, особливо коли вони поєднуються з ендокринологічними проблемами. Тому ми хочемо підкреслити важливість ролі ендокринолога у супроводі онкохворих, які мають ще й ендокринологічні захворювання.

Ендокринолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи, такої як діабет, захворювання щитоподібної залози, гормональний дисбаланс та інші. У разі онкологічного захворювання ця спеціалізація стає надзвичайно важливою, оскільки ракові пухлини часто впливають на роботу ендокринної системи.

Ендокринолог може виявити та контролювати ендокринні побічні ефекти лікування раку, такі як зміни рівня гормонів, проблеми з щитоподібною залозою та інші. Вони також можуть сприяти полегшенню симптомів та покращенню якості життя пацієнтів під час боротьби з онкологічним захворюванням.

Тому, якщо ви маєте онкологічне захворювання та одночасно стикаєтеся з ендокринологічними проблемами, ми радимо звертатися до наших кваліфікованих фахівців для отримання компетентної та індивідуалізованої медичної допомоги.

Ми завжди поряд, щоб підтримати вас у боротьбі з хворобою.

Наголошуємо, що в 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 м. Київ можна отримати консультацію фахівця з великим досвідом лікування онкологічних пацієнтів з ендокринними захворюваннями.

Запис на консультацію:
𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

Задати питання