Розпочинаємо освітню ініціативу для медиків

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Розпочинаємо освітню ініціативу для медиків
seminari_tomoclinic
Центр TomoClinic та Кіровоградський онкодиспансер планують підвищувати кваліфікацію лікарів та медперсоналу. З цього приводу на регулярній основі в Кропивницькому та Кіровоградській області будуть проводитись освітні семінари та практикуми за участі провідних фахівців.
Щиро запрошуємо медперсонал брати участь у цих заходах, до яких ретельно готуються наші спеціалісти і планують поширювати корисну актуальну інформацію.
→ Зокрема незабаром відбудеться вже перший практикум для медичних сестер лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я усіх форм власності на тему «Організація протиепідемічного режиму в закладі охорони здоров’я відповідно до вимог чинного законодавства».
Тренінг відбудеться за партнерської підтримки компанії «Care for doctors CFD» спеціально для медичних сестер лікувально-профілактичних закладів як державної, так і приватної форм власності.
Ми з відповідальністю ставимося до здоров’я кожного з учасників наших медичних форумів, тож всі заходи будуть відбуватися з урахуванням протиепідемічних норм.
Будемо раді всім учасникам в заході, якій відбудеться в актовій залі Обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради 2 квітня 2021 року о 9.45.
У програмі семінару:
9:45-10:00 Рестрація слухачів
10:00-10:15 Вступне слово головного лікаря TomoClinic Степана Крулько
10:15-11:45 Практичні аспекти епідеміологічного супроводу закладу охорони здоров’я. Інфекційні виклики сьогодення.
11:55-13:25 Дезинфекція, передстерилізаційна очистка, стерилізація медичного інструментарію
13:30-14:00 Дискусія на тему «Особливості епідеміології та профілактики ВЛІ в різних типах стаціонарів».

Задати питання