Розширення можливостей онкологічної допомоги в Україні на конференції в Херсоні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Розширення можливостей онкологічної допомоги в Україні на конференції в Херсоні

Фахівці «Українського Центру Томотерапії» (УЦТ) взяли участь в черговій науково-практичній конференції Таврійської онкологічної школи «Онкологічна допомога: можливості та переваги мультидисциплінарного підходу», яка була приурочена до 70-річчя від дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Захід давно завоював статус міжнародного, збираючи фахівців з різних міст і країн, для обміну знаннями, досвідом і своїми практичними напрацюваннями, що допомагає підвищувати рівень надання онкологічної допомоги в Україні.

В рамках конференції відбувся науково-практичний симпозіум «Актуальні питання патології органів малого тазу», вебінар-трансляція Hауково-практичної конференції «Сучасні теоретичні та практичні аспекти радіології (до 90-річчя кафедри променевої діагностики ХМАПО)» і Школа інженерів-радіологів (майстер класи).

онкологическая конференция

Чотири пленарних засідання включали близько 40 доповідей докторів медичних наук, професора з Португалії (Лісабон), Києва, Харкова, Кропивницького, Львова, Донецька, Миколаєва, Одеси, Дніпра і Херсона.

онкоконференция

«Український Центр Томотерапії» представили:

Головний лікар Сергій Одарченко з доповіддю «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні онкологічних пацієнтів».

Завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна з доповіддю «Сучасні підходи в променевій терапії злоякісних пухлин».

онко конференция

Медичні фізики УЦТ в рамках Школи інженерів-радіологів провели три майстер-класу. Микола Гуменюк виступив з такими темами: «Рекомендації по програмі контролю якості лінійних прискорювачів. Додаткові документи, що регламентують роботу інженерів-радіологів», «Специфічні підходи в створенні терапевтичних планів пацієнтів з первинними і вторинними пухлинами мозку з використанням Tomo HD». Олексій Зінвалюк представив тему «Гарантія якості систем дозиметричного планування».

Нагадаємо, лікарі і медичні фізики УЦТ маю унікальні для України знання і досвід, так як це єдині фахівці, які працюють з системою Tomotherapy HD. Це найбільш досконалий вид променевої терапії, яка давно успішно застосовується за кордоном, але в Україні стала доступна лише після відкриття «Українського Центру Томотерапії».

Задати питання