Сьогодні Міжнародний день дітей, хворих на рак

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Сьогодні Міжнародний день дітей, хворих на рак
Вперше Міжнародний день дітей, хворих на рак (International Childhood Cancer Day) виникла 16 років тому в Люксембурзі, і до сих пір залишається важливим днем ​​в 40 країнах світу. Ініціатором створення цього дня виступила Всесвітня конференція батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) в 2001 році.
У перший рік існування датою було вибрано 15 січня, але в подальшому перенесли на 15 лютого.
Не дивлячись на розвиток і вдосконалення технологій актуальність проблеми з кожним роком лише зростає. Збільшується і кількість дітей хворих на рак – згідно зі статистикою, щорічно в світі близько 200 тисяч дітей хворіють на рак, половину з них чекає летальний результат.
В силу особливостей організму, онкологічні захворювання у дітей піддаються лікуванню набагато успішніше, ніж у дорослих. Головне – вчасно діагностувати захворювання. Однак запідозрити захворювання у дитини буває дуже складно, навіть найдосвідченішому педіатра, так як не завжди дитина може пояснити або навіть сказати про ті чи інші симптоми. На жаль, десята частина випадків онкологічних захворювань у дітей виявляється вже на 3 стадії, і 8% – на 4 стадії. В Україні щороку рак діагностується тисячам дітей.
Існуючі сучасні технології дозволяють врятувати більше 70% дітей з онкологічними захворюваннями, але в багатьох випадках виникає фактор непоінформованість батьків, брак кваліфікованого медичного персоналу і, звичайно ж, брак грошей на лікування.
У всьому світі в цей день, за допомогою акцій і заходів, головною метою є залучення максимальної уваги людей до існуючої проблеми дитячої онкології. Це не просто день, коли ми повинні згадати про проблему раку і хворих дітей, ми повинні розуміти, що за цифрами стоять тисячі доль дітей і їх сімей. Їм потрібна наша допомога, і кожен з нас може допомогти своїм способом, не тільки матеріально.
«Український Центр Томотерапіі» робить все можливе, щоб не залишатися осторонь цієї проблеми. Ми надаємо безкоштовне лікування променевою терапією для діток з діагнозом рак зі всієї України і ближнього зарубіжжя. Не дивлячись на небезмежні технологічні можливості Центру, ми сподіваємося, що зможемо допомагати і рятувати життя все більшої кількості дітей та виправдовувати надії їх батьків.
За подробицями про цю соціальної ініціативи звертайтеся по телефону ✆ 0 (800) 30-15-03 або через форму безкоштовної консультації.