Сьогодні Всесвітній день боротьби проти раку

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Сьогодні Всесвітній день боротьби проти раку
4 січня відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який в цьому році проходить під гаслом «Ми можемо. Я можу», покликаним об’єднувати людей для боротьби з онкологічними захворюваннями, адже сьогодні рак – це не тільки медична, але і соціальна проблема.
Рак є другою головною причиною смертності, після серцево-судинних захворювань. І 4 лютого було обрано «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» (Міжнародний союз проти раку) (UICC), щоб в цей день підвищувати обізнаність про рак, як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привертати увагу до запобігання, виявлення та лікування захворювання.
Всесвітній день боротьби проти раку вказує громадськості на завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком і закликає політиків і організацій-членів UICC ставитися до раку, як політичного пріоритету.

ec8b00aebbe99a0ec31d5fd0a0089279 copy.png

«Необізнаність людей стосовно раку все ще залишається проблемою, ми переконуємося в цьому щодня. Після відкриття нашого Центру, для онкологічних пацієнтів стала доступна діагностика і лікування дійсно європейського рівня, із застосуванням унікальних для України технологій і досвіду персоналу, що пройшов стажування в кращих світових клініках. У своїй практиці ми щодня прагнемо підвищувати рівень надання медичних послуг, і щоб підтвердити успішність своїх зусиль УЦТ добровільно пройшов сертифікацію якості за вимогами стандарту ISO 9001:2015, – розповідає головний лікар «Українського Центру Томотерапії» Сергій Одарченко».

«Рак – одна з найгостріших проблем у всьому світі, від цього захворювання не застрахований жодна людина в світі, навіть спортсмени, які ведуть здоровий спосіб життя. Звичайно, можна значно збільшити свої шанси уникнути онкологічних захворювань відмовившись від куріння, алкоголю, стежачи за своєю вагою і переїхавши в екологічно чисту місцевість, але не виключити повністю. Рак піддається лікуванню, головною причиною переконання, що це вирок була відсутність сучасних технологій в нашій країні, тепер вони є, залишилося перемогти пізнє виявлення захворювання. Потрібно донести людям, що профілактика раку – це просто розмова з лікарем, яку потрібно проводити при будь-яких змінах свого самопочуття».

Пам’ятайте – будь-які зміни потрібно починати з себе, не залишайтеся байдужими до себе і свого здоров’я, та не будьте байдужі до онкохворих, і ми разом зможемо перевести проблему світового масштабу в ранг захворювання.