Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Головний лікар TomoClinic Степан Крулько розвіяв міфи з онкології

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Головний лікар TomoClinic Степан Крулько розвіяв міфи з онкології
Segodnya Krulko

Досвідчений онколог відразу підкреслив, що для пацієнтів, які беруть участь у клінічних дослідженнях, є тільки позитивні моменти. Вони отримують найсучасніше лікування, яке існує зараз у світі, причому без фінансового навантаження. А всілякі легенди про «експерименти» не тільки не мають нічого спільного з дійсністю, але й небезпечні для тих, хто потребує лікування.

Яскравий приклад — клінічні дослідження з лікування раку легень, де як альтернатива операції пропонується радіо-хірургія. Це сучасний спосіб, який використовує цільове, дуже точне випромінювання, щоб зруйнувати клітини злоякісної пухлини. Метод застосовують у поєднанні з певними препаратами.
«Якщо методика доведе ефективність, то, можливо, в майбутньому її внесуть у міжнародні стандарти. Про це ми будемо знати через кілька років, коли доповімо про результати європейським і світовим онкологічним співтовариствам», — наголошує Степан Крулько.
Як пацієнт може отримати передове і дуже дороге лікування і не платити за нього; на якому етапі приходять в Україну клінічні дослідження і як стати їх учасником — про це та багато іншого читайте в актуальному інтерв’ю.
Запишіться на консультацію за телефоном 0800 33 16 84 — дзвінок безкоштовний по Україні.
Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 

Задати питання