Семінар УЦТ для докторів Обласної Кіровоградської лікарні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Семінар УЦТ для докторів Обласної Кіровоградської лікарні
«Український Центр Томотерапії» – сучасна онкологічна клініка, яка оснащена флагманами діагностичного, а також поєднанням технологій і методик лікування онкологічних захворювань аналогів яким в Україні немає.
Щоб ефективно працювати з технологіями, що не застосовувались раніше в нашій країні, фахівці Центру проходили стажування в кращих закордонних клініках, і на сьогодні володіють унікальними знаннями та досвідом, які успішно застосовують для діагностики і лікування онкологічних пацієнтів.
Ми постійно працюємо над підвищенням рівня ефективності лікування онкологічних захворювань. І однією з головних складових вважаємо освітні семінари для медичних працівників державних медустанов.

uct4.jpg

uct7.jpg

25 січня був проведений семінар для лікарів Обласної Кіровоградської лікарні. Основним завданням лекції було налагодження контакту між клініцистами і діагностами (правильна постановка завдань діагностам для вирішення клінічних випадків).
Лекційна програма складалася з двох частин: діагностична (про КТ і МРТ діагностику) і лікувальна (про променеву терапію). Лектори завідувач діагностичним відділенням УЦТ Олег Горошенко і променевий терапевт Алла Кухар. Було присутнє 57 докторів з усіх відділень.