Що таке колоноскопія та навіщо її робити?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Що таке колоноскопія та навіщо її робити?

Колоноскопія — сучасний інструментальний метод дослідження слизової оболонки кишечника, що дозволяє з великою ймовірністю виявити наявність цілого ряду захворювань. Це найбільш точний метод обстеження, який не має аналогів щодо можливостей діагностики та лікування.

Для проведення дослідження використовують спеціальний оптичний прилад, який обладнаний відеокамерею для отримання знімків та передачі зображення на екран монітора.

Наш центр оснащений новітньою апаратурою експертного класу — цифровою відео-ендоскопічною системою FUJINON EPX-4450HD. Дослідження виконує фахівець, який має великий досвід і високу кваліфікацію. Ми працюємо за міжнародними протоколами, що відповідають світовим стандартам якості і безпеки медичних послуг.

У нас ви можете зробити колоноскопію та отримати докладну інформацію про стан кишечника у найкоротший час. Щоб мінімізувати дискомфорт від делікатної процедури ми пропонуємо провести її під седацією. Для цього анестезіолог вводить препарат, що занурює пацієнта у короткочасний сон, під час якого він не відчуває жодних маніпуляцій.

Детально про колоноскопію читайте тут: https://tomoclinic.ua/uk/diagnostika/kolonoskopiya/

Щоб отримати інформацію і записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери, які ви бачите на сайті.

Задати питання