Що визначає результат хіміотерапії і призводить до успіху лікування?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Що визначає результат хіміотерапії і призводить до успіху лікування?

В арсеналі наших фахівців є дуже важливий інструмент — хіміотерапія. Потужні препарати для цього лікування застосовують не лише у нас, а і в багатьох онкологічних центрах. І світові протоколи хіміотерапії доступні спеціалістам у будь-якій точці країни.

Однак чому ж відрізняються результати в різних клініках, якщо використовують одні й ті ж препарати і орієнтуються часто на одні й ті ж протоколи?

На перший погляд здається, що у всіх план дій однаковий: підбирають препарати, визначають їхню дозу, готують для введення, вводять із певними інтервалами. Всім доступні міжнародні стандарти і важлива інформація від компанії-виробника. Проте результати хіміотерапії бувають дуже різними. А це означає, що справа не лише у препаратах і протоколах.

Що ж насправді визначає результат хіміотерапії і може призвести до успіху?

У більшості випадків хіміотерапія найефективніша у поєднанні з іншими методами — у складі комплексного лікування

Немає одного універсального способу боротьби з раком. Занадто складне це захворювання. Пухлинні клітини можуть мутувати, пристосовуватись, маскуватися. Тому найчастіше лікування вимагає комплексного підходу: і спеціальної терапії, і високотехнологічної хірургії, і надточної променевої терапії, а в ряді випадків — і високодозної радіохірургії.

Якщо в медичному центрі немає якоїсь із складових сучасного лікування раку або вони не тієї якості, яка потрібна (наприклад, застаріла апаратура для променевої терапії), то очікуваний результат навряд чи буде досягнуто.

У той же час наша клініка пропонує повний комплекс методів із використанням ультрасучасного обладнання. І в цьому комплексі хіміотерапія вимагає таких самих віртуозних навичок, як і скальпель у руках хірурга.

У чому наші переваги?

Оснащеність

Спеціальні інфузомати від німецької компанії B. Braun дозволяють точно дозувати в часі та об’ємі препарат, що вводиться. Щоб було зрозуміло, наскільки це значимо, треба пам’ятати головне: якщо ліків менше — немає ефекту; якщо більше — перевантажується організм, посилюються побічні явища, нерідко у таких випадках призупиняють курс терапії. Вкрай важливо, що ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи, які захищають ліки від руйнування.

Персоналізований підхід

У кожному конкретному випадку, залежно від результату гістологічного аналізу, ми призначаємо хіміотерапію за різними схемами і з урахуванням персональних особливостей, тобто препарати, дози і тривалість лікування наші досвідчені хіміотерапевти підбирають строго індивідуально.

Підготовка препаратів

Дотримуємося необхідних умов, а саме — препарати повинні розводитися і вводитися правильно, за процесом потрібно правильно спостерігати. У нашому центрі забезпечені точність усіх пропорцій і дозування при змішуванні (до частки грама), і в організм людини потрапляє саме та кількість ліків, яка розрахована для неї персонально.

Комфорт, зручність і безпека

Програма хіміотерапевтичного лікування в TomoClinic включає постійний контроль усіх показників роботи організму, в тому числі результатів аналізів крові. Лікарі обов’язково проводять супровідну терапію, яка полегшує стан пацієнтів і допомагає успішно пройти хіміотерапію.

Для кожної людини у нашому центрі доступна установка спеціального венозного порту, який забезпечує зручність і безпеку тим, хто отримує лікування: у пацієнта не страждають вени, немає больових відчуттів і будь-яких зовнішніх побічних явищ, спрощується забір крові для аналізів.

Пацієнти в режимі онлайн за допомогою планшетів можуть побачити, як йде підготовка ліків для них: відстежити весь процес — розведення препаратів для супроводження (премедикації) та самого хіміопрепарату. І пацієнт, і його родичі мають доступ до запису відеокамери, що робить весь процес лікування прозорим.

Хіміотерапія в нашому центрі — ефективна, безпечна та комфортна. Пацієнти отримують максимальну і результативну допомогу.

Залишились питання? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

Задати питання