Широкі можливості дерматоскопії: у фокусі уваги — наша шкіра

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Широкі можливості дерматоскопії: у фокусі уваги — наша шкіра
paluh_dermatoskopia

Днями відбувся семінар «Дерматоскопія загальної дерматології», спікером якого стала Вікторія Савоськіна, кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматовенерології та ВІЛ/СНІДу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

В рамках семінару крім дерматоскопічної картини різних захворювань шкіри обговорювались останні досягнення в галузі діагностики та лікування захворюваннь шкіри.

Нагадаємо, що таке дерматоскопія

Процедура дерматоскопії проводиться за допомогою спеціального дерматоскопного приладу. Апарат є трубкою з окуляром, всередині якого розташовується лупа з потужністю збільшення до 10-20 разів, прозора пластина, неполяризоване/поляризоване джерело світла і рідке рідинне середовище.

Що виявляють за допомогою дерматоскопії?

Основним завданням дослідження є виявлення онкологічних новоутворень шкіри на ранній стадії розвитку пухлинного процесу. Рання діагностика та своєчасне видалення злоякісної пухлини значно збільшують шанси пацієнтів на успішне лікування раку шкіри.

У медичному центрі TomoClinic у будь-який зручний час можна пройти процедуру дерматоскопії на сучасному обладнанні, а після неї отримати кваліфіковану консультацію лікаря-онколога.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 12 14.

Наш контакт-центр працює і у вихідні.

У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

Задати питання