Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Шукаємо відповіді на питання сучасної клінічної онкології

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Шукаємо відповіді на питання сучасної клінічної онкології

Українська онкологія не стоїть на місці, а впевнено рухається вперед. Головний лікар TomoClinic Степан Крулько зараз знаходиться в Запоріжжі на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасна клінічна онкологія. Медичний форум».

Серед виступаючих і учасників заходу присутні всі ті, кому не байдуже майбутнє української онкології: керівники підрозділів МОЗ України та Національної Служби Здоров’я України, завідуючі кафедр онкології, науковці, лікарі-онкологи, лікарі сімейної медицини, головні лікарі онкологічних диспансерів та клінік.

«Наукова програма представлена спеціалістами найвищого світового рівня, тому так важливо перейняти їх досвід і застосувати його в умовах TomoClinic, — висловився Степан Крулько. — Я планую прийняти участь у круглих столах і в дискусійній панелі. Найбільший резонанс викликає проект всеукраїнської програми скринінгу легень, раку шийки матки, раку прямої кишки і ободової кишки. Сподіваюся, скоро наші громадяни зможуть проходити онкоскринінг безкоштовно».

Які теми обговорюються лікарями на симпозіумі?

• Організація програм онкологічного скринінгу
• Лікування онкологічних захворювань основних локалізацій – раку молочної залози, колоректального раку, раку шийки матки, раку легень, меланоми шкіри
• Доступність лікування хворих України в умовах медичної реформи

Конференція також включає дискусії щодо клінічних випадків, пленарні засідання з молекулярної онкології і персоніфікованого лікування раку. Обговорюватимуть питання таргетної та імунотерапії, нових препаратів та технологій в клінічній практиці онколога, сучасних підходів та зміни стандартів лікування. Віримо, що здобуті знання допоможуть нашим онкологам покращити ефективність терапії для пацієнтів нашого медичного закладу.

Задати питання