Спеціаліст УЦТ посів 19-е місце на міжнародних змаганнях з планування променевої терапії, і 3-є серед користувачів Tomo

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Спеціаліст УЦТ посів 19-е місце на міжнародних змаганнях з планування променевої терапії, і 3-є серед користувачів Tomo

21-25 лютого фахівець «Українського Центру Томотерапіі» взяв участь в міжнародних змаганнях «Radiotherapy Plan Competition — 2016».

Змагання проходили в Королівстві Саудівської Аравії, в місті Ер-Ріяд. Інженер-радіолог (медичний фізик) УЦТ Дмитро Сінчук став одним з 400 учасником з 55 країн світу.

Девізом заходу є «Справжній переможець цих змагань – наш пацієнт». Головною метою заходу організатори ставлять підвищення професійних навичок і знань, які можна протестувати в ході змагань з колегами з усього світу, обмінятися досвідом і чогось навчитися один в одного.

На змаганні розглядався випадок опромінення лівої молочної залози, були визначені критерії, за якими оцінювався план. Максимально можлива кількість балів становило 100, медичний фізик УЦТ зайняв 19 місце в загальному заліку, набравши 84,4 бала і третє місце серед користувачів Томо.

Нагадаємо, система томотерапіі TomoTherapy®HD в «Українському Центрі Томотерапіі» – перша і єдина в Україні. У всьому світі томотерапія, як один з найточніших, що щадять і ефективних методів лікування онкологічних захворювань, застосовується з 2002 року.