Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Спеціаліст УЦТ взяв участь в конференції «Актуальні питання ультразвукової діагностики»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Спеціаліст УЦТ взяв участь в конференції «Актуальні питання ультразвукової діагностики»

Лікар УЗД «Українського Центру Томотерапії» Віталій Цимбал відвідав науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової діагностики» яка проводилася 13-14 жовтня в місті Трускавець.

В рамках круглого столу обговорювалися питання еластографії різних органів. Були проведені майстер-класи з еластографії печінки, щитовидної залози, молочних залоз.

Динник Олег Борисович провів майстер-клас з еластографії сдвигової хвилі печінки на апараті Toshiba Aplio 500. На сьогоднішній день, еластометрія печінки є достовірно не інвазивною методикою оцінки ступеня фіброзу. Дана методика дозволяє з точністю оцінити ступінь фіброзу паренхіми печінки при різних видах патології, призначити відповідне лікування і у великій кількості випадків уникнути пункційної біопсії.

Мастер-класс Чирков Ю.Э..jpg

Чирков Юрій Едуардович і Кориченський Олександр Миколайович провели майстер-класи з еластографії осередкової патології щитовидної залози і молочних залоз. Еластографія утворень щитовидної залози і молочних залоз є відмінним помічником в диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних утворень.

УДК круглый стол Эластография.JPG

Використання еластографії дозволяє оцінити жорсткість утворень, як один з основних показників злоякісності. Дана методика дозволяє вибрати найбільш жорсткі ділянки для взяття біопсії, підвищити інформативність пункційної біопсії і знизити її кількість.

У нашому Центрі, на ультразвуковій системі Toshiba Aplio 500, можна пройти всі види ультразвукових досліджень, еластометричне обстеження печінки, еластографію щитовидної залози і молочних залоз, виконати пункційну біопсію вузлових утворень щитовидної залози, молочних залоз, печінки та інших органів.