СПЕЦІАЛІСТ «УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ТОМОТЕРАПІІ» НА КОНФЕРЕНЦІЇ «НОВІ НАПРЯМКИ В УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>СПЕЦІАЛІСТ «УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ТОМОТЕРАПІІ» НА КОНФЕРЕНЦІЇ «НОВІ НАПРЯМКИ В УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ»

В Одеській області, в селі Сергіївка, пройшла науково-практична конференція та школа-семінар «Нові напрямки в ультразвукової діагностиці». В рамках конференції пройшли пленарні та секційні засідання за темами:

  • Загальний ультразвук
  • Урогінекологія
  • УЗД серцево-судинної системи
  • Малоінвазивні втручання. Поверхневі органи

Також відбувся перший Міжнародний турнір «Ультразвукові інтелектуальні ігри для дорослих».

Лікар УЗД онкологічної клініки «Український Центр Томотерапії» (УЦТ) Віталій Цимбал виступив з доповіддю «Зсувохвильова еластографія в комплексній діагностиці осередкової патології молочних залоз» в секційному засіданні «Малоінвазивні втручання. Поверхневі органи».

«Український Центр Томотерапії» оснащений флагманами діагностичного та терапевтичного обладнання, серед нього – ультразвуковий апарат експертного класу TOSHIBA Aplio ™ 500 Platinum, що відрізняється високою ефективністю в клінічному використанні. TOSHIBA Aplio ™ 500 Platinum має програмами поглиблених досліджень, одна з них – еластографія, про яку йшла мова в доповіді фахівця УЦТ. Еластографія допомагає з високою точністю, чутливістю і відтворюваністю визначити локалізацію і дати оцінку новоутворень по еластичності тканин.