Спеціалісти УЦТ запрошені виступити з доповідями на конференції RAD 2017 в Чорногорії

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Спеціалісти УЦТ запрошені виступити з доповідями на конференції RAD 2017 в Чорногорії
«Український Центр Томотерапії» отримав запрошення взяти участь у V Міжнародній конференції з питань радіології і її застосування в різних областях досліджень – RAD 2017. Конференція пройде 12-16 червня в комплексі Slovenska Plaza в Будві (Чорногорія).
Конференції RAD збирають людей з різних областей досліджень (природничих наук, медицини, охорони навколишнього середовища, техніки, а також суспільних і гуманітарних наук), і надають можливість обмінятися досвідом та здобути нові знання для біологів, хіміків, фізиків, лікарів, фахівців з охорони навколишнього середовища, інженерів-електриків і багатьох інших професій.
16 червня на конференції будуть представлені дві доповіді спеціалістів «Українського Центру Томотерапіі»:
 
«Томотерапія в Україні – аналіз перших результатів лікування»
Доповідач: Катерина Гуменюк
Автори: головний лікар Сергій Одарченко, старший медичний фізик Микола Гуменюк, медичні фізики Катерина Гуменюк, Дмитро Сінчук і Олексій Зінвалюк.
«Особливості розробки планів лікування пацієнтів з первинними і вторинними пухлинами головного мозку за допомогою системи дозиметричного планування TomoTherapy»
Доповідач: Микола Гуменюк
Автори: головний лікар Сергій Одарченко, старший медичний фізик Микола Гуменюк, медичні фізики Катерина Гуменюк, Дмитро Сінчук і Олексій Зінвалюк.