Фахівці УЦТ інформують лікарів області про сучасну променеву терапію та переваги лікування раку в УЦТ

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Фахівці УЦТ інформують лікарів області про сучасну променеву терапію та переваги лікування раку в УЦТ

Фахівці «Українського Центру Томотерапіъ» провели конференцію для лікарів Міського комунального лікувально-профілактичного закладу №1 міста Олександрія, метою якої було знайомство з технологіями і можливостями Центру, сучасною променевою терапією і її перевагами.

«Український Центр Томотерапіі» на сьогоднішній день є унікальною для України клінікою лікування раку, де поєднуються сучасні методики, технологічне оснащення і підхід до лікування, які раніше можна було отримати тільки за кордоном. У Центрі вперше в Україні для лікування раку застосовується «золотий стандарт» променевої терапії – Томотерапія. За допомогою апарату Tomo HD вдається досягти потрібного впливу на пухлину, не зачіпаючи прилеглі тканини і органи. Томотерапія може бути ефективна навіть у тих випадках, коли інші методики виявилися безсилі.

Фахівці УЦТ завжди раді поділитися своїми знаннями, досвідом і підходами з колегами різних спеціалізацій з усіх областей України. Ми хочемо інформувати лікарів, що сучасні технології і навички фахівців дозволяють проводити успішне лікування онкологічних захворювань на якісно новому рівні, не тільки перемагаючи хворобу, а й зберігаючи якість життя пацієнтів.