Фахівці УЦТ відвідали Швейцарію для освоєння нових технологій і методик лікування у закордонних колег

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Фахівці УЦТ відвідали Швейцарію для освоєння нових технологій і методик лікування у закордонних колег

Делегація «Українського Центру Томотерапіі» (УЦТ) здійснила робочий візит до Швейцарії, в місто Лугано. У поїздці взяли участь керівник проекту Ященко Володимир Михайлович, головний лікар Центру Одарченко Сергій Петрович і медичний фізик Зінвалюк Олексій Вікторович.

В рамках робочої поїздки фахівці УЦТ відвідали презентацію ультразвукової терапевтичної установки Echopulse, виробництва компанії Theraclion, що проводилась президентом компанії OncoMed Solutions Ахімом Шефчиком. А також провели зустріч з Натаном Коррідіні, головним медичним фізиком Clinica Luganese SA, де обговорили особливості проведення радіохургії на апаратах томотерапії.

Odarchenko_Sw.jpg

Своїм головним завданням компанія-виробник Theraclion вважає забезпечення і лікарів і пацієнтів усього світу новими інструментами для сучасного лікування. Echopulse – один з них. Це прилад для проведення неінвазивного втручання – ультразвукової терапії, який використовується для лікування фіброаденоми молочної залози і доброякісної пухлини щитовидної залози.

Echopulse Theraclion

Також фахівці УЦТ на зустрічі з Натаном Коррідіні обговорили ще один метод лікування, який ще не застосовувався в Україні – радіохірургія на томоапараті.

Нагадаємо, перший і єдиний апарат для лікування методом томотерапіі Tomo HD в Україні застосовується тільки в «Українському Центрі Томотерапіі». Томотерапія – це революційний вид променевої терапії, який дозволяє впливати тільки на патологічне новоутворення, не зачіпаючи прилеглі здорові тканини і органи.

Медичні технології постійно вдосконалюються, і те, що вже давно є і використовується для успішного і прогресивного лікування за кордоном, в нашій країні тільки з’являється, або ж відсутнє зовсім. Керівництво і фахівці «Українського Центру Томотерапіі» постійно стежать за новими методиками і технологіями лікування, які пропонують зарубіжні колеги, щоб дати можливість населенню України не виїжджаючи за кордон отримувати дійсно гідне, сучасне і безпечне лікування.