Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Фахівці Tomoclinic взяли участь в онкологічному конгресі 2020

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Фахівці Tomoclinic взяли участь в онкологічному конгресі 2020
Stepan Krulko

Онкологічний конгрес з міжнародною участю, організований Українською асоціацією клінічних онкологів, проходить у режимі онлайн. Дати проведення: 17-18 грудня.

У масштабному медичному форумі взяли участь фахівці нашого центру.

Степан Крулько, головний лікар TomoClinic, зазначив, що створений портал є потужною платформою для обміну досвідом. Він розповів, що на конгресі фахівці обговорили стратегію боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020 – 2030 роки.

Степан Крулько:

— Велика частина доповідей була присвячена системному лікуванню: подальшому розвитку імунотерапії, таргетної терапії. Я слухав виступи провідних фахівців і ще раз переконався, що рівень кваліфікації наших лікарів повністю відповідає світовому. Ми застосовуємо в рутинній практиці все нові методи. Наші фахівці проходять навчання за кордоном, стежать за змінами стандартів, працюють з новими протоколами лікування.

У конгресі взяли участь всі наші лікарі — не тільки клінічні онкологи, а й хірурги, урологи, гінекологи. Це має велике значення для роботи, тому що кожен фахівець повинен розбиратися в методах, які застосовують в комплексі при лікуванні різних видів раку.

Хочу відзначити ще один важливий момент — обговорення проведення клінічних досліджень в Україні. На жаль, ми поки відстаємо від багатьох країн Європи. Наприклад, якщо порівнювати з Польщею, то у нас їх проводять майже в три рази менше: Польща —1400; Україна — 462. В той же час, Україна має великий потенціал для проведення клінічних досліджень, і це могло б суттєво зменшити фінансове навантаження на державу.

Задати питання