Старший інженер-радіолог TomoClinic отримав відзнаку на міжнародній конференції з медичної фізики

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Старший інженер-радіолог TomoClinic отримав відзнаку на міжнародній конференції з медичної фізики
Gumenyuk Tomoclinic
«Медична фізика — сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології». Саме так називався масштабний захід, що проводився за ініціативи навчально-наукового центру радіаційної безпеки Університету імені Тараса Шевченка. Вже в дев’ятий раз конференція зібрала багато зацікавлених і небайдужих до майбутнього України, хоча й в онлайн-форматі.
Серед них були і медичні фізики TomoClinic. Катерина Гуменюк доповідала онлайн щодо проведення променевої терапії для пацієнтів з рентгеноконтрастними включеннями. Наш старший інженер-радіолог Микола Гуменюк представив доповідь «Важливі аспекти променевої терапії в TomoClinic з точки зору фізика». За рішенням оргкомітету конференції він отримав відзнаку: диплом учасника та заохочення за одну з найкращих доповідей серед науковців та лікарів.
Це честь для нашого фахівця взяти участь і отримати нагороду у заході на рівні з фахівцями МАГАТЕ (International Atomic Energy Agency), ЕВРОДОЗ (The European Radiation Dosimetry Group), представниками провідних навчальних закладів, медичних, наукових та регулюючих установ, урядових структур України.

 

Задати питання