Стаціонар TomoClinic: лікування та комфортне проживання

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Стаціонар TomoClinic: лікування та комфортне проживання

TomoClinic – це медичний центр, що надає можливість лікування та проживання за доступною ціною. Наша клініка приймає пацієнтів у власному готелі-стаціонарі і може запропонувати:

  • 40 просторих номерів, де можуть розміститися 1-3 особи
  • сучасну апаратуру для діагностики та лікування
  • цілодобовий нагляд медперсоналу
  • кнопку виклику медсестри у будь-який час за необхідності
  • власний ресторан

Кожен пацієнт має чудову нагоду перебувати у клініці, проходити лікування і одночасно з тим відчувати себе як вдома – у комфортному готелі зі зручностями. Номери обладнані меблями та ліжком з постільною білизною, є доступ до Інтернету та плазмового телевізору. В кожній кімнаті наявний туалет та душова, пристосовані навіть для пацієнтів з обмеженими можливостями. Відпочивати можна не тільки в широких холах з диванами та шикарними видами з панорамних вікон, а й на території поблизу корпусу з альтанкою, зеленню та квітами.

Відділення хіміотерапії має сучасне обладнання та реалізує прогресивні методики для діагностики та лікування, оснащене надкомфортними механізованими кріслами. Реанімаційне відділення стане у нагоді в екстрених ситуаціях. Постійний контроль досвідченого медперсоналу гарантовано.

Стаціонар TomoClinic надає пацієнтам і триразове харчування за приємними розцінками, можливий шведський стіл з індивідуальним підбором страв або відповідно до дієти.

Раді запросити до нашого готелю-стаціонару українців та іногородніх пацієнтів, які потребують консультації, діагностики, лікування, реабілітації. За всіма питаннями дзвоніть на гарячу телефонну лінію 0 800 30 15 03.

Задати питання