Сучасна дистанційна освіта для лікарів на базі TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Сучасна дистанційна освіта для лікарів на базі TomoClinic
освіта лікарів

Карантинні обмеження не є перепоною для освіти лікарів. Вдосконалення знань та лікарської практики має відбуватися безупинно, тож ми створюємо для цього нові можливості.

Нещодавно центр TomoClinic підписав угоду з Національним університетом охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика. Перший досвід такої плідної співпраці — курси тематичного удосконалення «Сучасні можливості діагностики, комплексного лікування злоякісних захворювань органів черевної порожнини та заочереного простору». Освітній курс тривав з 6 по 20 грудня і проходив на базі нашого медичного центру для лікарів онкологів, хірургів, онкогінекологів, радіологів та онкохірургів.

Цикл лекцій прочитав професор Прокіп Гордійчук — завідувач кафедри онкології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, онколог, хірург-онколог вищої категорії. Від імені всіх лікарів ми щиро вдячні йому за організацію та проведення цього тематичного курсу.

До освітнього заходу долучилися спеціалісти з Кропивницького, Дніпра, Харкова, Одеси та інших куточків України. Серед них — і фахівці TomoClinic. Лікар-рентгенолог Альона Крулько, онкохірург Олександр Соколенко, клінічний онколог Діана Митро та лікар-рентгенолог Роман Гайдук. Вчора вони успішно склали заключний залік і закріпили нові знання. Кожен учасник лекцій мав шанс підвищити рівень професіоналізму, поглибити знання, удосконалити навички і отримати сертифікат з нарахуванням балів до свого медичного портфоліо.

Радіємо, що в Кропивницькому з’явилась освітня кафедра для лікарів на базі ТомоКлінік. Конференції, семінари, майстер-класи дозволять здобути теоретичні знання та практичні навички, не виїжджаючи за кордони нашого міста та області. Будь-який лікар України може пройти курс онлайн або приїхати до нашої клініки і пройти тематичні удосконалення для підвищення експертності у своїй галузі.

Запрошуємо до освіти колег з усіх регіонів України! Слідкуйте за анонсами наступних курсів та тематичних удосконалень для лікарів на нашій сторінці і плануйте свою участь в них.

 

Задати питання