Сучасні лінійні прискорювачі vs кобальтових апаратів: чому пацієнти обирають Tomoclinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Сучасні лінійні прискорювачі vs кобальтових апаратів: чому пацієнти обирають Tomoclinic

Променева терапія здатна вбити ракові клітини, зменшуючи або знищуючи пухлину. При цьому дуже важливо, критично важливо, щоб у процесі лікування не постраждали здорові тканини, які оточують уражений орган. Таку математично складну задачу можна вирішити тільки за допомогою високих технологій при використанні новітньої апаратури.

У той же час застарілі кобальтові апарати і класичні прискорювачі, які досі широко застосовують у багатьох лікувальних закладах України, не дозволяють з високою точністю опромінити лише пухлину.
Основна причина — неможливість контролювати положення пацієнта і пухлини перед кожним сеансом лікування, тобто неможливість «побачити» ціль і точно направити до неї випромінювання. Тому, щоб потрапити у мішень на такій апаратурі, збільшують поле опромінення, але тоді радіація впливає також і на здорові тканини, які знаходяться в безпосередній близькості до пухлини. Це може призвести до важких наслідків.

Як вилікуватися та уникнути побічних явищ, або Чому люди, яким показана променева терапія, обирають TomoClinic?

  • Наше обладнання дозволяє з високою точністю визначати область лікування, тому ми можемо доставити до пухлини вбивчу для неї дозу, яка є безпечною для здорових органів. Величезне значення має технічне оснащення клініки: сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® та унікальна для України система TomoTherapy.
  • Наші онкологи-радіологи — експерти з використання методів візуалізації для чіткого «прицілу» в ракову пухлину та запобігання пошкодженню здорових тканин. Для кожного пацієнта лікарі підбирають оптимальний варіант лікування.
  • Сучасні технології з модуляцією інтенсивності пучка випромінювання і візуальним контролем точності опромінення дозволяють впливати на злоякісні новоутворення з точністю до міліметра. Дозу випромінювання направляємо вибірково в пухлину, не зачіпаючи здорові тканини. Тому побічні ефекти від променевої терапії мінімальні.
  • Завдяки знанням фахівців TomoClinic кожен пацієнт отримує максимально точне лікування з найкращим можливим результатом.
  • Наші онкологи-радіологи, медичні сестри та рентген-лаборанти мають великий досвід і навички проведення променевої терапії при лікуванні конкретних видів раку. Команда медичних фізиків розробляє та коригує план кожного пацієнта, щоб забезпечити максимально цілеспрямоване лікування. Це збільшує шанси на зцілення або контроль захворювання.

Діймо разом та перемагаймо хворобу!

Для запису телефонуйте на номер гарячої лінії, які вказанні на сайті.

Задати питання