Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Сучасні методи лікування – тепер доступні в Україні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Сучасні методи лікування – тепер доступні в Україні

TomoTherapy (Томотерапія) – Сучасний метод в променевої терапії. Це принципово новий ефективний спосіб лікування онкологічних захворювань. Вбудований пристрій візуалізації визначає і перевіряє локалізацію пухлинної тканини, яку потім піддають високоточній опроміненню за відповідною схемою. Пухлинні тканини отримують призначене для них випромінювання, при цьому чутливі тканини залишаються непорушними.

Іншою перевагою систем TomoTherapy є широкий діапазон режимів лікування. З одного боку, є можливість застосування на великій площі (160 x 40 см), з іншого боку, система може використовуватися для лікування великої кількості вогнищ одночасно.

Крім того, унікальність системи полягає в об’єднанні компонентів лікувального процесу: планування лікування, позиціонування пацієнта, власне терапія, запис і перевірка, контроль якості, планування адаптивної терапії. Всі компоненти включені в єдину базу даних. Така система організації дозволяє досягти максимальної ефективності та знизити ризики при лікуванні захворювань.

За допомогою системи TomoTherapy @ HD фахівці центру мають можливість:

  • створювати десятки тисяч дрібних, потужних і точних променів радіації для опромінення важкодоступних пухлин;
  • направляти радіоактивне випромінювання з високою точністю на пухлини, використовуючи вбудований комп’ютерний томограф, для визначення форми і положення пухлини за секунди до початку опромінення;
  • значно знижувати вплив радіоактивного випромінювання на суміжні з пухлиною здорові тканини.

Система променевої терапії TomoTherapy @ HD призначена для лікування всіх видів і форм пухлин, включаючи такі складні види, як пухлини голови і шиї, опромінення всього кісткового мозку (без зміни положення пацієнта), опромінення кількох пухлинних вузлів або метастазів одночасно.