Телепередача «Алло, лікарю!»: Сучасні методи лікування в онкології. Томотерапія – ефективна променева терапія

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Телепередача «Алло, лікарю!»: Сучасні методи лікування в онкології. Томотерапія – ефективна променева терапія
Фахівців «Українського Центру Томотерапії» часто запрошують на телепередачі, радіо, як представників першого і поки єдиного медичного закладу в Україні, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями доступний найбільш сучасний, «золотий стандарт» променевої терапії – Томотерапія.
На цей раз головний лікар УЦТ Сергій Одарченко взяв участь в прямому ефірі телепередачі «Алло, лікарю!» на телеканалі Тоніс, разом зі своїм колегою, к.м.н., лікарем-онкохірургом вищої категорії, керівником клінічного центру онкології медичного центру «Добробут» Євгеном Мірошниченко. «Український Центр Томотерапії» і «Добробут» є партнерами, щоб надавати своїм пацієнтам найбільш ефективне і сучасне лікування. Темами телепрограми стали: «Сучасні методи лікування в онкології. Томотерапія – ефективна променева терапія».
В ефірі обговорювалося мультидисциплінарний підхід в лікуванні та його роль в сучасній медичній практиці, навіщо потрібен консиліум лікарів, чи дійсно діагноз «рак» – це вирок, чому пацієнти безвідповідально ставляться до свого здоров’я та інші.
Зараз головне завдання онколога – не тільки індивідуально підібрати найбільш ефективну і результативну стратегію лікування, а й пояснити пацієнтові з чим він бореться, в чому специфіка його захворювання, які будуть прийняті кроки на шляху лікування хвороби, не залишати людину один на один із захворюванням.