TomoClinic — на Європейській Конференції Інтервенційної Онкології ECIO 2019 в Амстердамі

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>TomoClinic — на Європейській Конференції Інтервенційної Онкології ECIO 2019 в Амстердамі

Вчора головний лікар ТомоКлінік Степан Крулько прибув до Амстердаму (Нідерланди) для участі у роботі Європейської Конференції Інтервенційної Онкології ECIO 2019, яка проходить з 8 по 11 квітня. Конференція розпочала свою роботу з пленарного засідання, потім Степан Іванович взяв участь у сесійному засіданні конференції.

Провідні онкологи та хірурги цілого світу обговорили актуальне питання інтервеційної радіології як сучасного ефективного методу лікування онкологічних захворювань на практиці. Вищезгадана конференція є щорічним заходом, організованим Спілкою серцево-судинних та інтервенційних радіологів Європи.

Головний лікар, онколог ті хірург TomoClinic Степан Крулько приймає в ньому участь серед 5000 кваліфікованих фахівців зі всього світу. Впевнені, що нові знання та досвід буде впроваджено в новому відділенні малоінвазивної хірургії та інтервенційної радіології, що відкрилося в Томоклінік (м. Кропивницький).

Задати питання