Сімейні лікарі і TomoClinic — союз за життя

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Сімейні лікарі і TomoClinic — союз за життя
Саме так називається глобальна регіональна кампанія за ініціативи нашого онкологічного центру. Ми робимо все можливе для підвищення знань сімейних лікарів щодо раку та боротьби з цим ворожим захворюванням.
Одним з таких маленьких кроків стала міні-конференція для сімейних лікарів, що відбулася сьогодні в районній лікарні смт. Смоліне (Маловисківський район Кіровоградщини).
Фахівці TomoClinic, спираючись на свій масштабний досвід в питаннях онкології, ділилися знаннями з місцевими спеціалістами. Головний лікар Степан Крулько, клінічний онколог Анатолій Палюх та уролог Ярослав Пароконний докладно розповіли про ранню діагностику, комплексне лікування раку і можливості клінічних досліджень. Адже після отримання чіткого діагнозу кожен пацієнт має декілька шляхів до власного одужання, і він має знати про це.
Якщо ви сімейний лікар і теж бажаєте дізнатися більше про онкологічні захворювання та сучасне лікування (в тому числі безкоштовні варіанти) переходьте за посиланням https://tomoclinic.ua/uk/konsultacziyi/semejnym-vracham/ Наші лікарі завжди на зв’язку і раді допомогти.
Щоб більше дізнатися про методи лікування в TomoClinic, залиште заявку на сайті — і наші менеджери детально проконсультують вас.

Задати питання