TomoClinic прийматиме участь у наймасштабнішій міжнародній виставці «АгроExpo-2020» у Кропивницькому (Кіровограді)

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>TomoClinic прийматиме участь у наймасштабнішій міжнародній виставці «АгроExpo-2020» у Кропивницькому (Кіровограді)
Agroexpo TomoClinic

В цій крупній події ми задіяні вже не вперше. Цього разу на виставці техніки та обладнання буде присутній наш діагностичний трейлер. Захід буде проходити на полігонах виставкового комплексу по Мурманській, 8 — з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року. А саме наш трейлер буде знаходитися на ділянці R/2.

УВАГА! Окрім ознайомлення з сучасною технікою та технологіями для діагностики захворювань в діагностичному трейлері TomoClinic ви зможете БЕЗКОШТОВНО пройти рентгенографію та мамографію. Пропозиція діє тільки в день відкриття «АгроЕкспо», 30 вересня.

діагностичний трейлер tomoclinic

Для всіх відвідувачів виставки біля діагностичного трейлеру TomoClinic буде діяти яскрава фотозона, аніматори розважатимуть дітлахів, а для найбільш активних учасників події розігруватимуть цінні подарунки!

Запрошуємо вас оцінити переваги нашого високотехнологічного діагностичного трейлера TomoClinic, який буде представлений громаді в рамках виставки АгроЕкспо. Звертаємо вашу увагу на те, що цьогорічна виставка сільськогосподарської техніки проходитиме із дотриманням усіх карантинних вимог: масочного режиму та соціальної дистанції.

Задати питання