Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

TomoClinic: раннє виявлення і своєчасна допомога для кращого шансу на виживання!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>TomoClinic: раннє виявлення і своєчасна допомога для кращого шансу на виживання!
лікування раку в україні

«Ми знаємо, що час очікування є дуже делікатним питанням для пацієнтів: у нас вони можуть не турбуватися про те, що не отримують потрібну медичну допомогу вчасно. Ми докладаємо величезних зусиль для боротьби з цією небезпечною для життя хворобою. В нашу клініку приїжджають пацієнти з усієї України, ближнього і далекого зарубіжжя. Для них вкрай важливо отримати можливість проживання в хороших умовах під час лікування. Комфорт і турбота медичного персоналу створюють позитивне ставлення. А гарний настрій і довіра лікарям дають сили і енергію для боротьби з раком»

                                                                                                   Степан Крулько, клінічний онколог, головний лікар TomoClinic

Рак поруч з серцево-судинними захворюваннями залишається одним із загрозливих життю й благополуччю ворогів. Рання діагностика, відповідне лікування і реабілітація — це основні досягнення, які дають нашим пацієнтам впевненість в тому, що їх хвороба буде вилікувана.

Наші пріоритети:

– доступне протипухлинне лікування в Україні;

– лікування раку молочної залози, голови та шиї, шлунково-кишкового, грудного, гінекологічного та урологічного раку за допомогою сучасного медичного обладнання та цілодобових інтелектуальних систем;

– ефективна і максимально безпечна томотерапія із застосуванням опромінення, хіміотерапія, хірургія, імунотерапія;

– сучасні методи рентгенологічного дослідження: магнітно-резонансна мультипараметрична томографія, комп’ютерна томографія, ультразвукове дослідження;

– команда фахівців медичної та хірургічної онкології;

– біопсія, тести, скринінгові дослідження;

– специфічні гістологічні скельця для дослідження пухлини;

– альтернативна думка лікаря;

– онкопсихологічна підтримка.

Для кого наша клініка?

  • Для резидентів і нерезидентів, що проходять променеву терапію.
  • Для всіх пацієнтів, що проходять хіміотерапію і потребують госпіталізації.
  • Для пацієнтів, які проходять хірургічне лікування.
  • Для пацієнтів, які приходять на консультацію до фахівців TomoClinic або хочуть отримати альтернативну думку. У них завжди є можливість зупинитися в комфортних умовах на день-два або більш тривалий період.
  • Для супроводжуючих осіб, хоча така послуга не надається в більшості європейських клінік. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність для пацієнтів та супроводжуючих осіб.

Проживання:

В палатах все передбачено для зручності вашого проживання: сучасні меблі, плазмові телевізори, цілодобовий доступ в Інтернет, красиві комплекти постільної білизни, кнопки екстреного виклику медсестри. Є затишні зони для відпочинку та прекрасний вид з панорамних вікон.

Пацієнтам надається триразове харчування: шведський стіл і дієта, рекомендована лікарем. Сніданок доступний для супроводжуючих осіб і гостей.

Всі наші пацієнти перебувають під постійним наглядом досвідченого медичного персоналу. Є цілодобовий пост медсестри.

Незважаючи на те, що рівень комфорту і безпеки клініки аналогічний висококласним готелям, вартість перебування в клініці нижче, ніж в готелі, і в кілька разів нижче, ніж в багатьох приватних клініках.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше!

Задати питання