TomoClinic стає краще

Ми знаємо про емоції та думки пацієнтів на всіх етапах шляху лікування, адже часто спілкуємося з вами. Часто у пацієнтів виникають різні сумніви, наприклад:

• Чи достатньо якісно оброблене медичне устаткування?
• Можливо, обладнання щойно використовували для іншого пацієнта?
• Чи можу я підхопити якусь інфекцію чи захворювання після медичної маніпуляції?

Питання вашої безпеки надважливе для нас. У нашому медичному закладі ми дуже відповідально відносимось до дотримання правил використання ліків, медичного устаткування та витратних матеріалів. Тож днями закупили нове ендоскопічне обладнання від корейського виробника Brightfield для дезинфекції, стерилізації та очистки приборів діагностики, які використовуються під час бронхоскопії, гастроскопії та колоноскопії.

Незабаром в рамках нашої спільної із компанією «Hardwind» навчальної програми з використання сучасного ендоскопічного обладнання відбудеться ще одна визначна подія. TomoClinic розширить ендоскопічне відділення, поповнивши список медичного обладнання однією з найсучасніших ендоскопічних систем від японського виробника Fujifilm ELUXEO із використанням штучного інтелекту. Майбутнє поруч!

Нещодавно ми оновили обладнання для МРТ, але не плануємо зупинятися! Постійно слідкуємо за розвитком світових технологій та методів лікування в онкологічній галузі, щоб впроваджувати їх в нашому закладі заради пацієнтів. Тож в 2023 році TomoClinic розширює перелік послуг і додає до нього лазерну хірургію. У нас з’явилася потужна хірургічна лазерна система Lika Surgeon, яка на початковому етапі використовуватиметься при видаленні новоутворень шкіри, гінекологічних патологіях та в роботі флеболога.

Наша команда також розширюється: з’явився висококласний лікар-уролог та лікар-онкохірург, мамолог. Пізніше з кожним фахівцем ми познайомимо вас ближче!
Віримо, що поліпшення умов сервісу, якості надання послуг та успіхи у нашій роботі подарують здоров’я нашим пацієнтам!

Задати питання