TomoClinic — ваш центр в боротьбі з раком!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>TomoClinic — ваш центр в боротьбі з раком!

Клініка відкрилася в 2015 році в самому центрі України. Сьогодні вона пропонує медичне обслуговування, орієнтоване на пацієнта, в форматі міждисциплінарного лікування.

Наша команда

Завдяки кращому досвіду, навичкам лікарів і устаткуванню світового класу ми надаємо кращі медичні послуги для онкологічних хворих за розумною ціною!

Наша команда кваліфікованих медсестер і колектив консультуючих лікарів працюють разом, щоб забезпечити професійний і інтенсивний контроль симптомів у пацієнтів.

Мета нашої команди — надати вам, вашій родині та друзям високий рівень догляду та підтримки під час вашого перебування, завжди ставитися до вас з повагою. Нам важливо надати вам якомога вищий рівень індивідуального догляду.

Томотерапія

Апарат обертається навколо вас, не торкаючись, і з різних точок направляє промені в частину тіла. Це лікування певної частини, а не всього організму.

Першочергова функція центру TomoClinic — реалізація томотерапії як єдиного методу або частини комбінації лікування.

Проживання

Ми забезпечуємо відповідні умови для надання медичних послуг, а також задоволення потреб наших пацієнтів і відвідувачів.

У стаціонарному відділенні нашої клініки є 40 комфортабельних одно- і двомісних номерів, кожен з яких обладнаний спеціальними ліжками, кнопкою виклику, необхідними пристроями, душовими, туалетами, безкоштовним Wi-Fi та кабельним телебаченням. Кожна палата відповідає високим стандартам і має спеціальне обладнання, яке допоможе вам відчувати себе комфортно і незалежно.

Раціон харчування

Ми пропонуємо безліч різних меню і варіантів прийому їжі: здорове вживання клітковини, жиру і цукру; вегетаріанське меню; м’яка дієта для пацієнтів, що мають проблеми з жуванням або ковтанням; меню, що підходить для пацієнтів з діабетом; висококалорійне меню.

Наш відділ зі зв’язків з громадськістю та call-центр готові надати вам і вашій родині: всю необхідну інформацію і координацію, лист-запрошення, керівництво з оформлення візи, організацію трансферу з аеропорту в центр, послуги перекладача, знайомого з медичною термінологією і потребами пацієнта.

Ми створили в TomoClinic прекрасну теплу домашню атмосферу, що дозволяє людям бути разом, поважаючи приватність і гідність.

Зв’яжіться з нами сьогодні!

Адреса: вул. Ялтинська, 1, Кропивницький, Україна 25011

Телефон: 0 (800) 33-16-76 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України) та +38 (0522) 30-15-03 або +380 (98) 860-09-90 (для дзвінків по Україні або з -за кордону)

Електронний лист: info@tomocenter.com.ua

 

Задати питання